ENG Search

Hakkımızda

Technopc, bilişim sektöründe faaliyet gösteren Türkiye'nin lider teknoloji merkezidir.

Ticari faaliyetine 1998 yılında başlayan şirketimiz, daha iyi teknolojik ürünler” üretme amacıyla 2005 yılı itibariyle, technopc® marka çatısı altında, kendi üretimini yapmaya başlamıştır.

Müşterilerine daha geniş yelpazeli ve avantajlı ürünler sunmak amacı ile yerli üretici sertifikalı ilk bilgisayar üreticisi olan technopc® bugün bilişim sektörünün lider teknoloji markası haline gelmiştir.

Kurumsal müşteriler ve son kullanıcılar için Mini PC, Tablet, Notebook, Masaüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Endüstriyel PC, All in One, Sunucu, Storage, Workstation ürünleri ve sanallaştırma çözümleri sunan technopc, ‘Ar-ge ve Tasarım Merkezi” ile, geleceğin ihtiyaçlarına bugünden çözüm üreterek, müşterilerine rekabet avantajı ve verimlilik sağlayan, katma değeri yüksek projeler üretmeye devam etmektedir.

Technopc®, güçlü ve geniş yelpazeli ürün serileri ile Eğitim, Sağlık, Savunma, Finans, Perakende, Kamu, Lojistik, Üretim ve Telekomünikasyon gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerine, sektörel dinamikler ve özel ihtiyaçlar doğrultusunda yüksek kalitede üretilmiş ve test edilmiş ürünlerin yanı sıra, özelleştirilmiş teknolojileri de sunabilme kapasitesine sahiptir. Technopc®, Mini PC ve diğer ürün gruplarında satış adetleri ve gerçekleştirdiği projelerle, Türkiye'nin en çok tercih edilen bilgisayar markası ve bilişim sektörünün lider teknoloji merkezidir.

Technopc, yerli ve milli üretici sertifikasına sahip teknoloji merkezi olarak, Savunma Sanayine özel projeler üreten, Türkiye’nin en büyük sanayi kümelenmesi olan SAHA İstanbul’un bir üyesidir.

Technopc, Savunma Sanayiinin her dalında, Türkiye için katma değerli projeler üreten firmalara milli üretim yetenek ve kapasitesini artırmak için rehberlik eden SAHA İstanbul’un bir üyesi olmanın gururunu yaşarken, bu sorumluluk bilinci ile teknolojik ürün çözümleri üretmeye devam etmektedir.

İleri
Teknoloji

Tüm Technopc® ürünlerinde en ileri ve en yenilikçi teknolojiler kullanılmaktadır. Intel® vPro teknolojisi sayesinde Yönetilebilir; Dahili Güvenlik Platform Modülü (TPM) güvenlik yongası sayesinde veri korumasını arttırmaya yönelik donanımsal şifreleme özelliği sağlar. Kullanıcısına etkileyici ve akıllı bir performans sunar.

Çevreci
Teknoloji

Technopc® tüm ürünlerinde çevreye olan duyarlılığını göstermektedir. Technopc®'nin tüm serileri az enerji tüketecek şekilde üretilmektedir. Enerjiyi %80’e varan oranlarda az kullanan ve kullanım masraflarınızı azaltan Technopc® sayesinde, teknolojiyi verimli ve düşük işletme maliyetleriyle kullanmanın keyfini yaşayın.

Kişiselleştirilebilir
Teknoloji

Technopc® kullanıcı ihtiyacına göre kişiselleştirilebilir çözümler sunar. Çağımızda her sektör birbirinden farklı donanımsal ve yazılımsal çözümlere ihtiyaç duyar, Technopc® bunun bilincinde olarak tüm serilerindeki ürünlerinde, kullanıcı isteklerine göre kişiselleştirilebilir teknoloji kullanır.

Misyonumuz
Misyonumuz

Geniş ürün yelpazemizle, Ar-ge ve Tasarım Merkezimiz ile, geleceğin ihtiyaçlarına bugünden çözüm üretmek, çevreye duyarlı ve en yeni teknolojik ürünleri ekonomik koşullarda sunarak, yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak ve ülkemiz için katma değeri yüksek projeler üretmek.

Vizyonumuz
Vizyonumuz

Başarılarımızı Türkiye sınırları dışına taşıyarak yakın coğrafyada ve dünyada en önde gelen teknoloji merkezlerinden biri olmak.

Technopc E-bülten

Ürün ve hizmetleriniz ile ilgili bilgilendirme maillerini tarafıma gönderebilirsiniz

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Gönderiliyor...

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Aşağıdaki alanları doldurarak bize gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.
Önceki