ENG Search

HIMSS 2019 Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı

21.10.2019

HIMSS 2019 Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı

Technopc Bilgi Teknoloji A.Ş. olarak, 31 Ekim 1 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşen HIMSS19 Konferansı ve Sağlık Bilişimi Fuarı’na katılım sağladık.

Etkinlik; işbirliği toplantıları, sponsor olduğumuz Dijital Hastane Uygulamaları, 60 ülkeden katılan 45 uzman konuşmacı, yaklaşık 600 katılımcı, 60 firma ve 20 ülkeden gelen Sağlık Bakanlığı üst düzey devlet yetkililerinin katılımı ile gerçekleşti.

Standlı katılımın dışında Dijital Hastane Sponsoru olduğumuz bu etkinlikte standımızı; T.C. Sağlık Bakanlığı yetkilileri, Boğaziçi Üniversitesi, Dubai, Katar, ve İngiltere. vb. ülke, kurum ve firmalardan birçok üst düzey yönetici ziyaret etti. Oldukça yoğun ve başarılı geçen üç gün boyunca önemli bilgileri paylaştığımız yönetici ve yetkililer ile ileriye yönelik işbirlikleri, ülkemizin sağlık alanındaki potansiyel durumu, yurtdışı pazarların ihtiyaçları hakkında da görüşme sağladık.

Ziyaretlerinden ötürü siz değerli misafirlerimize teşekkür eder, sürekli değişen gelişen sağlık bilişimi ve teknolojileri alanındaki yeni uygulamaları ve ürün gruplarımızı geliştirmeye ve hizmetinize sunmaya devam edeceğiz.

 

Diğer haberler


Technopc E-bülten

Ürün ve hizmetleriniz ile ilgili bilgilendirme maillerini tarafıma gönderebilirsiniz

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Gönderiliyor...

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Aşağıdaki alanları doldurarak bize gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.
Önceki