Bizimle çalışmak ister misiniz?

Firmamızın sürekli gelişen bilişim sektöründe başarılı olabilmesi için kendisini sürekli yenilemesi, çalışanlarının katkıları ve gelişimleri ile mümkün olmaktadır. Amacımız şirket hedeflerine ulaşabilmek için çalışanlarımızın yaratıcılıklarını, motivasyonlarını en üst seviyeye çıkarmak, kariyer geliştirme olanakları sağlamaktır. Bu amaçla etkili müşteri odaklılığını sağlayacak süreç ve çalışmalara yatırım yapıyor; yeni organizasyonel modeller kuruyor ve geliştiriyoruz.

Hedefimiz çalışan bağlılığını geliştirerek kurum değerlerini yaşatmak ve geleceğe taşımaktır.

Genel bilgilendirme

Aldığınız eğitimi ve deneyimlerinizi topluma faydalı bir şekilde kullanma ve geliştirme arayışınızda, şirketimizin çatısı altında toplanan iş imkânları ile buluşmak üzere. Başvuru için  [email protected] adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Şirketlerimizde üniversite öğrencilerine staj imkânı sunulmaktadır. Eğitimlerine paralel olarak devam ettirecekleri stajlar kişilerin iş hayatlarına başlamalarında önemli bir adımdır. Bu adımda öğrencilerimizin yanında olmak sorumluluklarımızdandır. Başvurunuzu [email protected] adresine yapabilirsiniz.


Sürekli gelişim için eğitim organizasyonları yapılmaktadır. Çalışanlarımızın performanslarına göre değerlendirmeler yapılarak kariyer olanakları sunulmaktadır.

Motivasyon artırıcı çalışmalar kapsamında sosyal etkinlikler düzenlenmektedir.

Çalışanlarımızın başarılarına ve yüksek performanslarına göre ödüllendirme sistemleri oluşturulmaktadır.

Şirketimizin çalışan seçimi, gelişime açık, kurum değerlerini ve kültürünü benimseyip yaşatacak ve geliştirecek, işin gerektirdiği bilgi birikimine ve vizyona sahip nitelikli kişiler arasından adalet ve fırsat eşitliği gözetilerek yapılır.

Başvuru Formu

Başarılı! Mesajınız Gönderilmiştir.
Hatalı! Mesajınız gönderilirken bir hata ile karşılaşılmıştır.