Hakkımızda

Technopc olarak 25 yılı aşan deneyimimizle kurumsal müşterilerimize eğitim, sağlık, savunma, finans, perakende, kamu, lojistik, üretim otomasyonu ve telekomünikasyon sektörlerinde güvenilir bilişim çözümleri sunuyoruz. Yenilikçi teknolojilerden aldığımız güç ve ilhamla inovatif çözümler üretiyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak iş birliklerimizi büyütüyoruz. Kalite ve performans üstünlüğünü yerli üretim gücünden alan vizyonumuzla teknolojiyi bir değişim gücü olarak görüyor, birlikte çalıştığımız kamu ve özel kuruluşlar için katma değer yaratan ürünler sunmaya ve projeler geliştirmeye devam ediyoruz. İş ortaklarımıza sunduğumuz benzersiz çözümlerin paralelinde hayata geçirdiğimiz Greenpc projemiz ile enerji verimliliği ve çevre dostu uygulamaları önceliklendiriyor, doğaya karşı sorumluluğumuzu yerine getirirken kaynakların doğru kullanımına dair yatırımlarımızı da arttırıyoruz. 

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı Tasarım Merkezimiz, Ar-Ge yatırımlarımız ve ekosistemimizdeki 300’den fazla iş ortağımızla birlikte, en yeni teknolojileri güç, verimlilik ve kalite ekseninde şekillendiren projeler geliştiriyoruz. Savunma sanayisinin farklı dallarında faaliyet gösteren firmalara rehberlik eden SAHA İstanbul'un bir üyesi olarak, milli üretim yetenek ve kapasitesini artırmak için katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Stratejik ortaklıklarımız ve uzmanlığımızla, savunma sektöründe ülke çapında güçlü ve güvenilir bir oyuncuya dönüşmenin gururunu yaşıyoruz. 

İş birliklerimizdeki yenilikçi yaklaşımlarımızla sektöre öncülük ederek müşterilerimize özgün çözümler sunuyor, teknoloji alanında global standartlarda değer ve fark yaratıyoruz. 1998 yılında başlayan sektör yolculuğumuzda yenilikçi teknoloji kullanımı üzerine Türkiye'de değişimlerin öncüsü olmaktan kıvanç duyuyor, çalışmalarımızı global ölçeğe taşımak için yatırımlarımızı sürdürüyoruz.

Misyonumuz

Technopc olarak misyonumuz, güçlü üretim kapasitemizle yenilikçi teknolojilerle donatılmış kaliteli ve güvenilir bilişim çözümleri sunarak iş ortaklarımız ve müşterilerimizin iş süreçlerini optimize etmelerine ve başarılarını arttırmalarına yardımcı olmaktır.

 

Vizyonumuz

Bir teknoloji kullanımı öncüsü olarak iş ortaklarımız ve müşterilerimizin başarılarına katkıda bulunmaya ve katma değerli özel projeler üretmeye global ölçekte de devam ederek, kaliteli ve yenilikçi teknoloji çözümlerinin dönüştürücü gücünü tüm dünyayla buluşturmayı hedefliyoruz.