KÖKLÜ BİR MEDYA KURULUŞU
Projeler

Mobil Görüntü İşleme Teknolojisi ile Canlı Yayın Sisteminde Devrim: Technopc Mobil Canlı Yayın Çözümü!

5 tonluk canlı yayın aracı yerine, sadece 2 kg ağırlığında olan Technopc Mobil Canlı Yayın Cihazı bir sırt çantasında, pil desteği ve mobil kullanımı ile fark yaratıyor.

Yurt içi ve yurt dışı saha testlerinden başarıyla geçen bu ürün, TV istasyonları, savunma kuruluşları ve yerel ile ulusal kanallarda kullanılmaya başlandı.
Köklü bir medya şirketiyle iş birliği yaparak geliştirdiğimiz, geleneksel canlı yayın araçlarına yenilikçi bir alternatif olan mobil canlı yayın çözümümüz ile kesintisiz ve yüksek kaliteli yayın yapmanın gücünü keşfedin!

Proje Detayları:

Mobil Canlı Yayın: Sadece 2 kg ağırlığında olan cihaz, 6 adet LTE sim kart desteği ile kesintisiz iletişim sağlayarak sahadaki görüntüleri doğrudan merkezi yayına aktarıyor.
X86 Mimarisi ve Çoklu Bağlantı: X86 mimarisiyle tasarlanan ürün, 6 farklı yüksek kapasiteli yayın yapabilme yeteneğine sahip. Birden fazla GSM Operatörü yedekli olarak kullanılabilir ve 6 hattı aynı anda bağlayarak hızı arttırılabilir. Dokunmatik panel, Mobile Broadband Modem, WiFi ve Ethernet hattı gibi birden fazla bağlantı noktasını aynı anda kullanarak düşük gecikmeli canlı yayın sağlıyor.
Hafif ve Taşınabilir: Yalnızca iki kg ağırlığındaki cihaz, bir sırt çantasında pil desteği ile mobil olarak rahatlıkla kullanılabiliyor.
Yüksek Performans: Kamera sistemlerine entegre çalışabilen bu cihaz, sahada hızlı ve yüksek performans sergiliyor.

 

Proje Hakkında Bilgiler

Müşteri Köklü Bir Medya Kuruluşu
İş Ortağı Technopc
Sektör Medya
Konum Türkiye
Ürün ve Hizmetler Canlı Yayın Sistemi
Proje Durumu Devam Eden Proje